O nás

POZOR !!!

 Predajňu na Šustekovej poliklinike sme zatvorili!  

 

    O nás

Vitafit, spol. s r.o., pôsobí na slovenskom trhu od roku 1997. Jedinečným produktom na slovenskom trhu je nami distribuovaná "Soľná fajka" pre dospelých a "Soľný sloník" pre deti. Lekári majú dobré skúsenosti s jeho používaním u astmatikov, alergikov, u chorých s problémami dýchacích ciest, u fajčiarov pri vykašliavaní. S týmto už aj na Slovensku osvedčeným produktom chceme pomôcť všetkým, ktorí trpia horeuvedenými zdravotnými problémami.

Kladieme veľký dôraz na distribúciu pristrojov TENS - cezkožný elektrický nervový stimulátor, ktorý sa používa na elektroliečbu tak v zdravotníckych zariadeniach ako aj v domácom prostredí.

Spoločnosť VitaFit s.r.o. dlhé roky spolupracuje s rôznymi firmami, ktoré vyrábajú a ponúkajú slovenskému spotrebiteľovi doplnky racionálnej výživy na prevenciu zdravia, vyrobených na prírodnej báze.

Firma VitaFit spol. s r.o. je výhradným dovozcom a distributérom zdravotníckych výrobkov zahraničných spoločností ako Sópipa - Pharma Kft., LORIX Kft.,  GalaktivBio Kft.,

Garanciou kvality je, že značky výrobcov ako dr.hu, Carnation, Aes angelus boli zaradené do sortimentu po dlhej, dôkladnej testovacej fáze a klinických testoch. Ceny produktov sú vytvárané s prihliadnutím na súčasné trhové ceny popri udržiavaní vysokej kvality.

V ponuke nájdete pestrý sortiment zdravotníckych výrobkov, vhodných pre domáce i ambulantné použitie, výrobky na ošetrenie nôh, doplnky výživy, textíliu s obsahom medi proti bolesti, ponožky so strieborným vláknom atď.

 Srdečne vítame všetkých, ktorí sa zaujímajú o zdravý život.

V našej predajni ponúkame:
- biopotraviny,
- bezlepkové potraviny pre celiatikov: múky, cestoviny, keksíky,
- špeciálne výrobky, potraviny a sladidlá pre diabetikov,
- bionápoje bez pridaného cukru a konzervantov,
- výživové doplnky – aj pre najťažšie ochorenia,
- široký sortiment čajov,
- produkty alternatívnej medicíny: ponožky s postriebreným vláknom, textília s obsahom
  medi proti bolesti,
- kvalitnú biokozmetiku,
- zdravotnícke pomôcky: tlakomery, rehabilitačný prístroj TENS,
  fonendoskopy – aj špeciálne
- produkty pre astmatikov a alergikov: originálna Soľná fajka,
- výrobky pre starostlivosť o chodidlá,
- parfémy, mydlá, vonné tyčinky priamo z Indie