Elektródy gumové na zoštíhlenie 2ks/bal

Chudnutie pomocou prístrojov TENS

Neprekonateľný formovateľ postavy

Prístroj vysiela elektrické impulzy k motorickým bodom svalov, napodobňujúc prirodzené pohyby pri cvičení. Rozdiel je v tom, že sa to deje na povrchu pokožky, nie cez dráhy nervov. Svaly sťahuje a napína, čím aktivizuje látkovú výmenu a urýchľuje tak spaľovanie (úbytok kalórií). Spolu so správne zvolenou diétou pomáha zoštíhlieť, zmenšiť neželané miery, pri čom tonizuje a posilňuje svalstvo. Impulzy vyplavia zvyšné tekutiny, stláčajú tukové vrstvy a napínajú svaly, a tak už po jednom použití zmenšíte svoje neželané miery. Rozdiel zistíte, keď sa pri obliekaní musíte, doslova, „natlačiť“ do šiat alebo jednoducho do nich „vleziete“.

Komu doporučujem zoštíhľovacie elektródy?
Moje niekoľkoročné skúsenosti hovoria, že ich môže užívať mnoho ľudí, a to veľmi úspešne. Mladí ako prevenciu, ženy po pôrode na posilnenie ochabnutých svalov, tí, ktorí sú náchylní na priberanie, na likvidáciu tukových vankúšikov, obézni, počas odtučňovacej kúry pre dosiahnutie čo najlepšieho výsledku. Zaskočilo ma, keď ma mladé, štíhle ženy žiadali o zoštíhľovacie elektódy. Vysvetlili mi, že síce oblečené vyzerajú vyslovene dobre, pôvabne, no v plavkách im vadí tuková vrstva, ktorá sa začína ukladať na brušku a tá sa, žiaľ, nedá odbúrať telocvikom v takej miere, ako by si to želali. Už po prvom či druhom použití zoštíhľovacích elektród zistili, že tuková vrstva začala mäknúť a pravidelným používaním sa dokonca jej hrúbka začala stenčovať. Takéto ženy nemusia elektródy aplikovať denne, len ako „údržbu“ 3-4x týždenne.

Pôrod, ale najmä tehotenstvo, znamená pre organizmus dosť veľkú záťaž. Koža sa natiahne, narastie schopnosť tkaniva zadržať vodu. Ak je táto schopnosť príliš intenzívna, v tkanive dôjde k drobným poraneniam kože, ktoré sa navonok objavia ako biele pásy najmä na bruchu, v oblasti sedacích svalov a na stehnách. Tieto pásy sú trvalé, nezmiznú, nedajú sa odstrániť. Po pôrode sa pružnosť brušných svalov vráti, ale s rastúcim počtom pôrodov sa zníži. Po pôrode, po skončení krvácania, prikladaním zoštíhľovacích elektród môžeme brušné svaly donútiť k aktívnemu cvičeniu. Brušné svaly sa spevňujú, črevá sa vrátia na pôvodné miesto, ovisnuté brucho postupne mizne. Vráti sa pružnosť natiahnutej kože, kolagénová vrstva sa aktivizuje. Koža, na ktorej sa objavili biele „tehotenské“ pásy, nebude samozrejme nikdy taká, aká bola pred pôrodom.

Ak sa nám zdá, že po pôrode zostali naše stehná hrubšie, silnejšie a na cvičenie nemáme dostatok času, aplikáciou zoštíhľovacích elektród môžeme práve tieto problematické partie vylepšiť.

Po určitom veku života sa aj muži, tak ako ženy, stanú náchylní na priberanie, na ukladanie tukových vankúšikov. Neznamená to, že rapídne vzrastie váha. Je to pomalý proces. Ročne môže váha vzrásť o 1-2 kg. Od 30 rokov do šesťdesiatky môžeme tak pribrať celkom nenápadne 30 až 50 kg. Jedenie je veľmi dôležité v živote človeka. Nemusíme a ani nesmieme prestať jesť, ale musíme dodržať rozumnú rovnováhu medzi prijatým množstvom kalórií a vydanou energiou. Ak sa táto rovnováha poruší, príjem je väčší než výdaj, začneme priberať. Sú dve možnosti. Buď znížime príjem množstva kalórií, alebo začneme aktívne cvičiť. Dlhodobo je vhodnejšie pravidelne sa pohybovať, pretože takto zabezpečíme nielen výdaj energie, ale zároveň chránime svoj organizmus od rôznych zmien, napr. rednutia kostí. Pravidelným denným používaním zostíhľovacích elektród (príp. každý druhý deň) predídeme pomalému priberaniu, zabránime ukladaniu tuku. Elektródy pozitívne vplývajú cez brušné steny aj na činnosť čriev, aktivizujú ich činnosť, čím sa zabráni prípadnej zápche.

Ak sa niekto oboznámi so zoštíhľovacími elektródami v dobe, keď sa jeho nadváha pohybuje okolo 10 kg, získa ideálneho pomocníka v snahe nezvyšovať ďalej váhu, ale postupne ju znižovať. Dôležité je nesnažiť sa schudnúť rýchlo, za niekoľko týždňov, ale postupne, veď aj priberanie bolo zdĺhavé. V chudnutí má veľmi dôležitú úlohu diéta. Nesmieme však hladovať, pretože príjem určitého množstva kalórií, vitamínov a minerálov je veľmi dôležitý. Ideálna je diéta vtedy, ak sme schopní znížiť príjem vyjadrený v kalóriách o 50%. Keďže obézni ľudia sa menej pohybujú, dôležité je zaktivizovať prácu ich svalov. Spočiatku sa to dá docieliť len zoštíhľovacími elektródami. Treba ich používať denne a presne, podľa možnosti v tej istej dennej dobe na problémové partie - stehná, brucho, sedací sval. Je to síce časovo náročný, ale úspešný proces.

Ešte niekoľko slov o skupine ľudí, ktorí majú zvláštnu stavbu tela. Sú ľudia so súmernou postavou. To sú tí šťastnejší. Sú však takí, ktorí majú hrubý pás a tenké končatiny, alebo takí, ktorí do pol pása vyzerajú dobre, ale majú široké boky a hrubé stehná. Takúto postavu možno ťažko zmeniť či už cvičením, alebo diétou a ak, tak s veľmi malým úspechom. Aj tu pomôžu zoštíhľovacie elektródy. Pravidelnou aplikáciou dosiahneme vynikajúce výsledky. Čím skôr začneme, a nečakáme zbytočne dlho, naša postava sa začne formovať tým smerom, ako si to sami želáme.

Za posledný rok sa zvýšil počet mojich známych, ktorí pravidelne používajú zostíhľovacie elektródy s cieľom formovať postavu resp. ako doplnok odtučňovacej kúry. Pravidelne ma informujú o dosiahnutých výsledkoch.

Môj názor je od začiatku ten, že je veľmi dôležité používať zoštíhľovacie elektródy pravidelne, podľa možnosti ešte aj v tej istej časti dňa 2x 45 minút na problémové partie tela. Skúsenosti mojich známych to len potvrdzujú. Jedna moja pacientka s veľkou nadváhou a hrubou vrstvou tuku mi rozprávala, že potrebovala 3 týždne, než jej tuková vrstva zmäkla a až potom sa začala postupne jej hrúbka zmenšovať. Po trojmesačnej pravidelnej aplikácii spojenej so správnou diétou, schudla 12 kg a znížila svoju tukovú vrstvu o 13 cm. Pozitívne hodnotila to, že ramená, prsia a ruky jej neschudli, svaly na bruchu sa stali pružnejšie v protiklade s predchádzajúcimi chudnutím, keď síce schudla všade, ale koža na nej doslova visela. Počas nášho rozhovoru sme sa zhodli, že aj naďalej bude pravidelne používať zoštíhľovacie elektródy, lebo ešte stále má nadváhu a zbytočný tuk. Oboje mieni znížiť. Aj po získaní želanej váhy však treba elektródy používať, aby svaly zostali v dobrej kondícii a aby sa tuk nemohol znova uložiť na problémových miestach.

Mám veľmi dobré skúsenosti s formovaním postavy pomocou zoštíhľovacích elektród. Je mnoho ľudí, ktorí nechcú schudnúť, iba by radi skresali o niekoľko cm určité časti svojho tela napr. ak má niekto priširoké boky oproti vrchnej časti tela, žiadnou odtučňovacou diétou nedosiahne želaný efekt. Pravidelnou aplikáciou zoštíhľovacích elektród na boky, stehná i sedaciu časť určite dosiahne želané zmeny. Dôležité však je, aby aj po dosiahnutí želaného výsledku naďalej niekoľkokrát týždenne používať zoštíhľovacie elektródy kvôli tzv. údržbe problémových častí.

Celulitída (pomarančová pokožka), ako i rôzne fliačiky spôsobujú „svojmu majiteľovi“ množstvo nepríjemností, mrzutostí. Používaním programu prístroja TENS na podporu cirkulácie sa môžete týchto nepríjemností zbaviť.

Vyskúšajte!

Zobraziť:
Zoradiť podľa: