Apifyto + Echinacea 95 ml

Apifyto + Echinacea 95 ml

Kód produktu:
Dostupnosť:Dostupné
Cena: 8,90€ Bez DPH: 7,42€
Množstvo:     -   Obľúbený produkt Porovnať produkt

Vitamínový balzam pre posilnenie a regeneráciu 

Zloženie: tinktúra echinacey purpurovej (Echinacea purpurea), chitosan, včelia materská kašička, trúdie mlieko (larinol), obnôžkový peľ, koncentrovaný výťažok propolisu

Popis: Chitínová vrstva včely, z ktorej pochádza chitosan, obsahuje pre človeka cenný glukozamín a tiež polysacharidy. K nim patria heparín a heparínové zlúčeniny, hyalurónová kyselina. Telo včely tiež obsahuje enzým lizocín, ktorý má antibakteriálne vlastnosti a štiepi chitín do glukozamínu. Gukozamín z tela včely je hotovým materiálom pre budovanie spojivového tkaniva organizmu.

Prípravok má antioxidačné a antibiotické vlastnosti. Podporuje posilňovanie a udržiavanie imunity. Zvyšuje výkonnosť. Echinacín, ktorý obsahuje echinacea, pôsobí na baktérie, plesne a vírusy ako penicilín. Apifyto + echinacea tiež spevňuje a regeneruje poškodené steny ciev, spojivové tkanivo, riedi krv, stabilizuje krvný tlak. Blahodarne pôsobí na srdcovo-cievny systém a podporuje posilňovanie ľadvín. Posilňuje dýchanie tkaniva a podporuje spaľovanie tukov. Zlepšuje zásobovanie svalov a chrupkového tkaniva kĺbov výživnými látkami a kyslíkom. Zmierňuje zápalové procesy.

Je preukázane, že Apifyto+echinacea zmierňuje sexuálne poruchy (znižuje erektilnú dysfunkciu). Reguluje činnosť predstojnej žľazy: znižuje zápal; normalizuje funkcie; zmenšuje frekvenciu nutkania na močenie, najmä v noci; zamedzuje rozvoju hyperplázie a adenómu. Okrem toho, preparát je vysokoúčinným prostriedkom pre liečenie porúch mužského klimaktéria.

Potenciálni užívatelia:

Všetci, ktorí sú posilniť svoj imunitný systém.

Ľudia so srdcovo-cievnymi ochoreniami.

Ľudia, ktorých trápi reuma či artritída.

Muži v zrelom veku.

Všetci, ktorí sa dali do boja so svojou váhou.

Spôsob užívania:

Dospelým sa odporúča užívať po 1 čajovej lyžičke balzamu rozpusteného v 30 ml vychladenej prevarenej vody 20 minút pred jedlom dvakrát denne.

Pred použitím pretrepať.

Trvanie kúry jeden mesiac. Opakovať kúru až o mesiac.

Napísať recenziuPoznámka: HTML nie je preložené!

-           +