Propolis Aqua A.P.V. - vodný propolis 30,4% 100 ml

Propolis Aqua A.P.V. - vodný propolis 30,4% 100 ml

Kód produktu:8588006724011
Dostupnosť:Dostupné
Cena: 8,90€ Bez DPH: 7,42€
Množstvo:     -   Obľúbený produkt Porovnať produkt

Vodný extrakt propolisu

Obsahuje základné vitamíny skupiny B, vrátane В1, В2, В6, vitamíny A, E, nikotínu a kyselinu pantoténovú. Propolis je bohatý na zlúčeniny dusíka, ako sú proteíny, aminokyseliny, amíny, amidy a obsahuje také mikroelementy, ako je železo, vápnik a ďalšie.

Propolis má antivírusové, protizápalové, baktericídne, imunologické, analgetické vlastnosti. Celkovo posilňuje a má  regeneračné vlastnosti.

Súčasné užívanie propolisu s antibiotikom zvyšuje účinok antibiotika a zachováva vlastnú mikroflóru tela. Propolis pomáha telu vyrovnať  sa so stresom a odstraňuje cudzorodé látky.

Výhodou vodného propolisu je absencia alkoholu, aby bolo vhodné užívanie aj u detí, u tehotných žien, oslabených a starších ľudí , ale aj pre aktívnych vodičov alebo športovcov.

Tento produkt obsahuje 30%- ný extrakt propolisu.  

Návod na použitie: 1 čajová lyžička 30 minút pred jedlom 3-krát denne po dobu 15 dní.

 

Ak ešte so včelími produktmi nemáte skúsenosti a obávate sa alergickej reakcie, tu je jednoduchý test znášanlivosti: 

PROPOLIS: Aplikujte niekoľko kvapiek vodného, alkoholového alebo olejového extraktu propolisu na zápästie. Ak v priebehu nasledujúcich 24 hodín nespozorujete na tomto mieste žiadnu reakciu (opuch, svrbenie, začervenanie), môžete pokojne propolis v akejkoľvek forme užívať.

Napísať recenziuPoznámka: HTML nie je preložené!

-           +