Kamparolis - chladivý balzam s propolisom 20 g

Kamparolis - chladivý balzam s propolisom 20 g

Kód produktu:4770684328467
Dostupnosť:Skladom
Cena: 6,80€ Bez DPH: 5,67€
Množstvo:     -   Obľúbený produkt Porovnať produkt

Chladivý balzam s propolisom 20 g

Balzam s propolisom, medicínskym šalviovým extraktom, esenciálnymi olejmi z blahovičníka guľatoplodého, borovice a sibírskej jedle, gáfrom a mentolom na vonkajšie použitie.

Zloženie: vazelína, slnečnicový olej, gáfor, lanolín, propolis, extrakt zo šalviového oleja (Salvia officinalis), mentol, esenciálne oleje: borovica lesná(Pinus sylvestris L.), blahovičník guľatoplodý (Eucalyptus globulus L.), sibírska jedľa (Abies sibirica). 35% ECOCERT alebo ingrediencií prírodného pôvodu. 

Dermatologicky testované.

Popis: Vďaka oleju zo šalvie podporuje dobré hojenie rán, popálenín a lieči kožné ochorenia. Šalviový olej má antiseptické vlastnosti a tým pomáha liečiť rezné rany, chirurgické rezy, zranenia i vredy. V kombinácii s borovicou lesnou výrazne zlepšuje stav pokožky, má silne hojivý a upokojujúci účinok, aktivuje svalstvo, má dobrý vplyv na chrbticu, zvyšuje vitalitu, vyživuje pleť a svalstvu dodáva elasticitu a silu. Práve preto sa odporúča využívať tento krém pri masáži a potierať pri reumatických a neuralgických bolestiach. 

Spôsob používania: Aplikujte 2 až 4-krát denne. Balzam sa nanáša na hruď, kĺby, spánky. 

Napísať recenziuPoznámka: HTML nie je preložené!

-           +