Forte med + propolis a peľ 200 g

Forte med + propolis a peľ 200 g

Kód produktu:8588006724035
Dostupnosť:Skladom
Cena: 5,50€ Bez DPH: 4,58€
Množstvo:     -   Obľúbený produkt Porovnať produkt

Miešaný med s vysokou koncentráciou včelích produktov 200 g

Zloženie: 92% prírodného včelieho medu, 6% kvetového peľu (včelia obnôžka), 2% koncentrovaného extraktu propolisu

Popis: Tento koncentrát v sebe v plnej miere zjednotil rôzne liečivé vlastnosti prírodného včelieho medu pochádzajúceho z rastlín výlučne ekologicky čistých oblastí Karpatských hôr, kvetového peľu – koncentrovaného produktu rastlinného pôvodu a propolisu ako prírodného antibiotika. Kombinácia základných včelích produktov vo vysokých koncentráciách dovolila vytvoriť biologicky aktívny produkt so systémovým účinkom. Vlastnosti každého komponentu biopreperátu pri ich kombinácii vynikajú viac a ich účinok sa zvyšuje v porovnaní s užívaním každého z nich osobitne.

Preparáty s propolisom a kvetovým peľom 3 až 4-násobne zvyšujú účinok tradičných liečivých a preventívnych prostriedkov a zmenšujú ich negatívny vplyv na organizmus, podporujú medikamentóznu detoxikáciu.

Med + Propolis; Peľ má dobré výsledky pri prevencii nešpecifických imunodeficientných stavov, v prípadoch ťažko vyliečiteľných a chronických ochorení. Vďaka silným prenikajúcim schopnostiam komponenty propolisu v kombinácii s medom a kvetovým peľom prenikajú do všetkých orgánov a ich systémov, vrátane mechanického tkaniva a prejavujú terapeutické účinky. Prípravok tiež posilňuje prirodzenú imunitu, odolnosť organizmu voči zápalovým procesom. Komponenty preparátu aktivujú metabolické procesy, stimulujú detoxikáciu a vylúčenie rádionuklidov, normalizujú prospešnú mikroflóru v tráviacom trakte, zlepšujú srdcovú činnosť, celkový stav, posilňujú vitalitu a čulosť. Pri ochoreniach kĺbov, vonkajších poraneniach a ťažko hojivých rán sa prípravok osvedčil i na vonkajšie použitie.

 

Potenciálni užívatelia:

Ľudia trpiaci na:

•    ochorenia tráviacej sústavy - vredy žalúdka a dvanástnika, chronickú a nešpecifickú gastritídu, kolitídu, dysbakteriózu, hemoroidy

•    adenóm, prostatitídu, nefritídu, cystitídu, eróziu krčka maternice

•    novotvary v organizme - nezhubné nádory, mastitídu, mastopatiu, fibrómy, cysty

•    ochorenia srdcovo-cievneho systému - aterosklerózu, mozgovú porážku, infarkt, stenokardiu, srdcové chyby

•    ochorenia ORL orgánov (angína, faryngitída, zápal nosných dutín, tonzilitída, rinitída)

•    ochorenia dýchacích ciest (bronchitída, pneumónia, tuberkulóza pľúc, astma)

•    ochorenia pohybového ústrojenstva - polyartritídu, reumu, osteochondrózu, kĺbov (tu je možné tak vnútorné, ako aj vonkajšie použitie)

 

Spôsob užívania: Odporúča sa pomaly rozpustiť 1 čajovú lyžičku v ústach 1-2 krát denne 10-15 minút pred jedlom. Pre deti do 12 rokov je dávku potrebné zmenšiť na polovicu až tretinu. Kúra trvá 1-3 týždne. Po 1-2 týždňovej prestávke je kúru možné zopakovať. Na preventívne účely je možné preparát užívať raz denne.

Pri vonkajšom použití sa prípravok riedi s prírodným včelím medom v pomere 1:3 a po dobrom premiešaní sa nanáša na gázový obväz a zafixuje na potrebnom mieste.

Napísať recenziuPoznámka: HTML nie je preložené!

-           +