Forte med + trúdie mlieko a materská kašička 200 g

Forte med + trúdie mlieko a materská kašička 200 g

Kód produktu:8588006724066
Dostupnosť:Dostupné
Cena: 9,90€ Bez DPH: 8,25€
Množstvo:     -   Obľúbený produkt Porovnať produkt

Miešaný med s vysokou koncentráciou včelích produktov 200 g

Zloženie: 85% prírodného včelieho medu, 10% kvetového peľu (včelia obnôžka), 2% koncentrovaného extraktu propolisu, 2% trúdieho mlieka (homogenát trúdích lariev – apilarnil), 1% materskej kašičky.

Popis: Základom tejto medovej kompozície je vysoko kvalitný prírodný včelí med z výhradne medonosných rastlín v predhorí Karpát. Biologicky aktívny komplex sa formuje vďaka kombinácii vysoko aktívnej včelej obnôžky zozbieranej počas skorej jari a trúdieho mlieka s materskou kašičkou. Propolis slúži ako katalyzátor a prírodný konzervant. Zaraďuje sa do skupiny preparátov so šetrným systémovým vplyvom na celý organizmus dospelého človeka, a taktiež ako preparát s intenzívnym terapeutickým účinkom v prípade jeho užívania deťmi.

Prípravok normalizuje hormonálny a fermentatívny metabolizmus, látkovú výmenu, hladinu cukru v krvi, procesy tvorby krvi, krvný obraz, krvný obeh v mozgu a mieche, krvný tlak, metabolizmus tkaniva, zlepšuje činnosť centrálnej a periférnej nervovej sústavy, energetickú asimiláciu a disimiláciu, činnosť endokrinných žliaz, detoxikáciu organizmu, pamäť, spánok, práceschopnosť, potenciu a libido, laktáciu či motorické funkcie organizmu. Na dôvažok predlžuje aktívny tvorivý život, omladzuje, posilňuje vitalitu, mobilizuje obranyschopnosť organizmu. Je tiež neoceniteľným pomocníkom pri plánovaní narodenia zdravého dieťaťa, v tehotenstve, pri tehotenskej toxikóze, pre vývoj plodu (do 4.-5. mesiaca), pri duševných, psychických a fyzických záťažiach (skúšky, športové súťaže, emočné psychické stresy), počas prípravy k operačnému zákroku a v období pooperačnej regenerácie, pôrodu.

Potenciálni užívatelia:

Ľudia trpiaci ochoreniami centrálnej a periférnej nervovej sústavy (epilepsiou, migrénami, schizofréniou, bolesťami hlavy, neurotickými stavmi, poruchami pamäte, depresiami, neuralgiami, asténiami).

Ľudia s problémami tráviacej sústavy - kolitídou, enterokolitídou, zápchami, poruchami činnosti žlčníka a pankreasu.

Všetci, ktorých trápi ich urogenitálny systém, či už ide o neplodnosť, impotenciu, mužský a ženský prechod, chronickú prostatitídu, adenóm prostaty.

Ľudia trpiaci ochoreniami spôsobenými poruchami látkovej výmeny - cukrovkou, rachitídou, psoriázou, alergickými reakciami a i.

Vhodné i pre prevenciu nezhubných novotvarov a radiačných úrazov.

Spôsob užívania: Odporúča sa pomaly rozpustiť 1 čajovú lyžičku (3-4 g) preparátu v ústach, 1-2 krát denne 10-15 minút pred jedlom. Deťom do 12 rokov sa podáva dávka zmenšená na polovicu. Na preventívne účely sa preparát užíva raz denne. Jedna kúra trvá spravidla do 3 týždňov. Je možné kúru opakovať po 1-2 týždňovej prestávke.  Pred požitím potrebné premiešať. Nepoužívať kovovú lyžičku.

Napísať recenziuPoznámka: HTML nie je preložené!

-           +