Med + materská kašička 300 g

Med + materská kašička 300 g

Kód produktu:
Dostupnosť:Skladom
Cena: 10,50€ Bez DPH: 8,75€
Množstvo:     -   Obľúbený produkt Porovnať produkt

Miešaný med 300 g

Zloženie: prírodný med, materská kašička

Použitie: Materská kašička v mede vydrží dvojnásobne dlhšiu dobu a pri tom si zanecháva rovnaké fyziologické vlastnosti po celú dobu skladovania. Práve preto je v kombinácii s medom dokonalým prostriedkom v boji proti starnutiu buniek. Chuťová kompozícia najkyslejšieho a najsladšieho živočíšneho produktu je veľmi atraktívna. Vrelo odporúčame!

Medzi priame účinky tohto silného posilňujúceho a imunostimulačného výrobku patrí stimulovanie laktácie, normalizovanie zloženia krvi pri anémii, aktivizovanie obranných mechanizmov organizmu pri duševnej a fyzickej námahe, zlepšenie ostrosti videnia, sluchu a pamäti. Osvedčil sa pri prevencii proti ateroskleróze ciev a stenokardii i v rekonvalescenčnom období po infarkte myokardu a mŕtvici a tiež pri menopauze a impotencii. 

Potenciálni užívatelia:

Všetci ľudia, ktorí potrebujú doplniť príjem komplexu vitamínov, ale aj tí, ktorí sa intenzívne starajú o svoje zdravie, krásu a dlhovekosť.

Ľudia s predispozíciou na aterosklerózu i tí, ktorí prekonali infarkt myokardu alebo mŕtvicu.

Ženy v období dojčenia a menopauzy.

Muži s problémami s potenciou.

Spôsob užívania: Dospelým sa odporúča užívať 1 čajovú lyžičku denne pod jazyk do úplného rozpustenia. Vhodné užívať v prvej polovici dňa.  Pred užitím odporúčame premiešať. Nepoužívať kovovú lyžičku.

Napísať recenziuPoznámka: HTML nie je preložené!

-           +