Medaprash - redukcia a diéta

Medaprash - redukcia a diéta

Kód produktu:8594060590936
Dostupnosť:Skladom
Cena: 5,60€ Bez DPH: 4,67€
Množstvo:     -   Obľúbený produkt Porovnať produkt

Medaprash je nutričný bylinný džem pre redukciu tukového tkanica a reguláciu telesnej hmotnosti. Narušenie tohto tkaniva je spôsobené nadbytočnou stravou a spomaleným metabolizmom. Prejavuje sa telesnou nadváhou, lipómami, poruchou pečene a slinivky brušnej, cukrovkou a artériosklerózou, vysokým krvným tlakom, tvorbou zubného kameňa, ltargiou, pasivitou a potrebou nadbytočného spánku.

Gymnema sylvestre prispieva k optimalizácii telesnej hmotnosti a pomáha udržiavať normálnu hladinu cholesterolu. Inula helenium podporuje odbúravanie tukov a znižuje chuť do jedla. Kurkumovník dlhý zlepšuje činnosť pečene a jej metabolcké funkcie. Vrcholák myrobalánový priaznivo pôsobí na prečistenie a vyprázdňovanie čriev. Embilika lekárska prispieva k zdravej funkcii gastrointestinálneho traktu. Zázvorovník lekársky posilňuje životnú energiu a povzbudzuje organizmus.

Podľa tradičného ajurvédskeho systému sú telesné tkanivá ľudského organizmu (dhátus) funkčnými a stavebnými prvkami fyzického tela. Prostredníctvom procesu trávenia dochádza k ich každodennej výžive a regenerácii. Nutričná fáza každého z nich prebieha päť dní a odohráva sa v nasledujúcom poradí: plazma (rasa), krv (rakta), svalstvo (mámsa), tuk (méda), kosti (asthi), nervový systém (madždžá), esencia reprodukčných orgánov (šukra / arthava).

Odporúčané dávkovanie: 1 čajovú lyžičku (tj. 5 g/lyžička) samosatne alebo zapiť šálkou vlažného mlieka či vody.

Príprava lahodného nápoja: 1 čajovú lyžičku rozmiešajte v 250 ml teplej vody.


UPOZORNENIE: Výživový doplnok s rastlinnými zložkami. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25°C.
Hmotnosť: 200 g +- 5%
Krajina pôvodu: Nepál

Napísať recenziuPoznámka: HTML nie je preložené!

-           +