Indický parfum - Rose

Indický parfum - Rose

Kód produktu:
Dostupnosť:Skladom
Cena: 15,00€ Bez DPH: 12,50€
Množstvo:     -   Obľúbený produkt Porovnať produkt

Prírodné olejové parfémy neobsahujú alkohol a preto nevyprchávajú tak rýchlo ako bežné alkoholové parfémy. Olej sa veľmi rýchlo vpije do pokožky a vydrží voňať naozaj veľmi dlho, niekedy vôňu cítite aj po osprchovaní. Vďaka tomu že neobsahujú alkohol sú vhodné aj na použitie v lete - žiadne riziko vzniku alergie alebo fľakov od slnka ako pri použití bežných parfémov. Keďže každý človek má iné PH pokožky, na každom človeku budú voňať inak. Vôňa tiež závisí od počasia a teploty tela. Keď sa človek potí tak sa vôňa uvoľňuje intenzívnejšie.

Tieto prírodné oleje majú najčistejšie nealkoholické a dlhotrvajúce vône. Jedna kvapka oleja do vaty, ktorú vložíte do kabelky, môže vydržať niekoľko mesiacov.
Ak chcete použiť olej na oblečenie, kvapnite si jednu kvapku oleja na prsty alebo dlane a votrite jemne do oblečenia. Súčasťou balenia je guľôčka (nanášač), ktorá sa namontuje na fľaštičku a pomocou nej môžete olej aplikovať priamo na zápästia, odev, alebo iný povrch, ktorý potrebujete navoňať.
Prírodné vonné oleje majú jedinečnú kvalitu zrenia a ich vône môžu dozrievať 5 - 7 rokov. S pribúdajúcim vekom sa stávajú intenzívnejšími, tmavšími a majú príjemnú vôňu.

Objem: 10ml

Napísať recenziuPoznámka: HTML nie je preložené!

-           +