Šatka s obsahom medi   - Aes angelus

Šatka s obsahom medi - Aes angelus

Kód produktu:Šatka s obsahom medi
Dostupnosť:Skladom
Cena: 20,00€ Bez DPH: 16,67€
Množstvo:     -   Obľúbený produkt Porovnať produkt

Aes angelus

  Bez medi by neexistoval život. Pravdepodobnými príznakmi jej deficitu môžu byť:
- málokrvnosť
- problémy s krvným tlakom
- poruchy obehovej sústavy
- rednutie kostí
- bolesti chrbtice
- reumatické a kĺbové bolesti
- infekcie
- šedivenie, vypadávanie vlasov
- vysoká hladina cholesterolu
- bolesti hlavy
- opuchy, cukrovka
- nepokojný spánok, únava
- epilepsia, krvácanie do mozgu
- Menkesov syndróm
 
Vychádzajúc zo skúseností odporúčame šatku s obsahom medi používať pri týchto problémoch:
- bolesti krčnej chrbtice
- bolesti pliec
- stresové stavy
- menštruačné kŕče
- úrazy, bolesti pri športovaní
- práca v prievane alebo studenom prostredí
- opuchy
- stuhnuté svalstvo
- bolesti svalov
- kŕče svalov
- rednutie kostí
- bolesti kĺbov
- reumatické bolesti

Aes angelus obsahuje textíliu potiahnutú meďou mimoriadnej čistoty, ktorá poskytuje ochranu pred elektrosmogovou clonou. „Medený anjel“ pomáha pri zachovávaní dobrej kondície, prípadne pri jej obnove. Môže sa používať pri športovaní, wellness liečbe, ale aj v každodennom živote. Nemožno ho používať v prípade alergie na meď, pri Wilsonovej chorobe a zápale kĺbov!
Šatka s obsahom medi
Šatka s obsahom medi – uviazaná okolo krku - uvoľňuje stuhnutosť svalov okolo stavcov hornej časti chrbtice a krku, čím sa zníži tlak vyvíjaný na platničky. Môžete tým predísť vápenateniu stavcov a problémom so zrakom. Šatka s obsahom medi uvoľňuje stuhnutosť stavcov medzi lopatkami, čím znižuje svalové kŕče vyvolané stresom. Používanie šatky spolu s rehabilitačným cvičením, masážami, lekárskou a alternatívnou terapiou podporuje korekciu vybočenej chrbtice.
 
Princíp pôsobenia výrobkov aes angelus spočíva v jedinečných vlastnostiach medenej textílie. Meď je 8000-krát lepším vodičom tepla ako vlna, pohlcuje značnú časť vyžarovaného tepla. Kŕče vás prestanú trápiť v dôsledku toho, že meď dokáže vyrovnať teplotné rozdiely. Blahodárne účinky tepla pri zmierňovaní bolestí sú už dávno známe. Meď podporuje krvný obeh v pokožke, ničí baktérie a zárodky hubových infekcií nachádzajúce sa na jej povrchu. Pomáha Venušiným informáciám dostať sa do organizmu. Je výhodná pri málokrvnosti a edémoch. Podporuje vstrebávanie vápnika a fosforu do kostí. Zvyšuje aktivitu imunitného systému. Textília s obsahom medi odráža až 99% vysokofrekvenčnej radiácie.
 
Ako používať šatku s obsahom medi
Odporúča sa uviazať ju okolo krku, prípadne obviazať ňou bolestivú časť tela. Prvý týždeň ju používajte viackrát kratší čas (od 10 minút až po 3 hodiny). Pôsobením medi sa často aj niekoľkoročné kŕčovité stuhnutie svalov pozdĺž chrbtice začne postupne uvoľňovať. Uvoľňujú sa aj toxické látky, ktorých sa organizmus musí čo najskôr zbaviť. Meď uvoľňuje aj stuhnuté svaly krku a pliec. Dlho blokovaná a náhle uvoľnená energia môže spôsobiť jemné sčervenanie tváre - je to však prirodzený jav.
Od druhého týždňa môžete šatku používať už bez časového obmedzenia. Ak často trpíte bolesťami hlavy alebo máte problémy s očami, odporúča sa jej častejšie používanie. Počas šoférovania a v priestoroch, kde je prievan alebo klimatizácia, sa jej používanie odporúča z preventívnych dôvodov. Meď sa pri dotyku s potom môže sfarbiť do modrozelena, tento povlak však neodstraňujte, pretože tým by ste urýchlili opotrebovanie šatky. Životnosť šatky pri bežnom používaní je 1 rok.
Ak vás počas používania šatky začne svrbieť pokožka, jej používanie ihneď prerušte. Pokiaľ to zistíte už v prvých dňoch, znamená to, že trpíte pomerne vzácnou alergiou na meď. V takom prípade vám ďalšie používanie šatky neodporúčame. (Vyrážky v priebehu niekoľkých hodín z pokožky zmiznú). Ak sa však svrbenie objaví až po niekoľkomesačnom používaní šatky, znamená to, že organizmus už prijal dostatočné množstvo medi. Šatku na pár týždňov odložte a po tejto prestávke ju môžete používať opäť.
 
Čistenie výrobkov aes angelus
Základným materiálom šatky s obsahom medi je polyamid s medeným poťahom. Možno ju prať ručne vo vlažnej vode (30 °C) alebo v práčke s programom na vlnu a s použitím pracích prostriedkov na vlnu (Ultra-wool, Perwoll). Na pranie použite oveľa menej pracieho prášku ako obvykle, žmýkajte jemne. Suší sa zavesená, rýchle schne. Nežehliť!
 
Vedľajšie účinky a kontraindikácie
Nie sú známe. (Pocit svrbenia alebo drobná žihľavka sú znamením, že sa pokožka na danom mieste „naplnila” meďou. V takýchto prípadoch sa v liečbe odporúča urobiť niekoľkotýždňovú pauzu. Vyrážky zmiznú v priebehu niekoľkých hodín.)

 

 

 

Napísať recenziuPoznámka: HTML nie je preložené!

-           +