O nás | Soľná fajka | Aes Angelus | Tens | Doplnky výživy | E-shop | Objednať | Zoznam výrobkov | Kontakt

Soľná fajka
Prečo nami distribuovaná Soľná fajka je tá ozajstná
Mobilná soľná jaskyňa
Suchý inhalátor, fajka ktorá neškodí ale pomáha
Jednoduchá inhalačná pomôcka
Suchý inhalátor
Ambulancia klinickej imunológie a alergológie v Rožňave
Poďakovanie od Andrei H.
Poďakovanie od R. Zemanovej
Sanatórium pre deti s alergickými a respiračnými ochoreniami v Bratislave
Najčastejšie kladené otázky

Soľná fajka

UPOZORNENIE PRE KAŽDÉHO!
Na Slovensku sa objavil falzifikát Soľnej fajky (predávajú ho aj v niektorých lekárňach) ! Náš produkt je originál, patentovaný výrobok, preto dávajte pozor a kupujte len Soľné fajky označené farebnou bodkou na bočnej strane a Soľného sloníka označeného na prednej strane a hľadajte na balení "originál patentovaný tovar".

Prístroj obsahuje tieto účinné látky:
cca. 5-6Dg vyselektovaných soľných kryštálikov z obdobia halitu.
Zloženie: NaCl 98,7%, CaSO4 0,1%, MgCl2 0,028%, CaCl2 0,13%, Fe203 0, 00056%, váha ďalej obsahuje ešte K, J, Br.
Prístroj obsahuje účinné látky na obdobie 5 rokov.

Soľná fajka pre dospelých: 799,- SK (26.52 €)*
Soľný sloník pre deti: 799,- SK (26.52 €)*

Koncom 20.stor. sa výrazne zvýšil počet alergických, astmatických a iných ochorení spojených s dýchacím ústrojenstvom. Táto skutočnosť je priamym dôsledkom toho, že naše dýchacie orgány sú denne vystavené množstvu škodlivých, ovzdušie znečisťujúcich látok. Ich negatívnemu vplyvu sa neubránime. Tak ako sa snažíme o ochranu pokožky či vlasov pred týmito škodlivými látkami, takisto je potrebné udržiavať, chrániť a očistiť aj naše dýchacie orgány. Jaskynné terapie sú preto také úspešné a účinné, lebo vdychovaním roztoku soľných kryštálikov sa dýchacie orgány nielen takmer vyčistia, ale čo je veľmi dôležité, ukľudnia a regenerujú sa. Takáto forma liečby je však veľmi nákladná, časovo náročná a viazaná na určité miesta.

„Soľná fajka“ je patentovaný výrobok, pomocou ktorého môžete kdekoľvek a kedykoľvek, hocikedy získať vo svojom voľnom čase všetko, čo poskytuje jaskynná soľná terapia. Medzi keramické filtre sme povyberali také soľné kryštáliky, ktoré pochádzajú z najznámejších liečebných soľných jaskýň Európy, kde sa aj podľa lekárskych štatistických údajov dosahuje až 90%-né zlepšenie stavu pacientov trpiacich rôznymi chorobami dýchacích ciest. Dýchaním cez keramické filtre „Soľnej fajky“ spolu s vlhkým vzduchom sa dostávajú na úrovni mikrónov do každého kútika dýchacej sústavy blahodarné účinné látky soľných kryštálikov, starostlivo ukrývané 20-22 miliónov rokov.

Niekoľkominútovým pravidelným užívaním môžete priaznivo ovplyvniť: rôzne alergické ochorenia dýchacích ciest, astmu, bronchitídu, zápal priedušiek, nádchu, infekčné zápaly dýchacích ciest a v neposlednom rade, problémy dýchacích ciest spôsobené fajčením. Soľnú terapiu, ktorú poskytuje prístroj, môžeme doplniť o silicovú terapiu. Kvapnutím minimálneho množstva /stotinka kvapky/ silice, čiže vonného oleja na spodný keramický filter „Soľnej fajky“ môžete zvýšiť účinnosť látok nachádzajúcich sa v soľných krištálikoch, lebo správne volené vonné oleje majú tiež regeneračné, čistiace a ukľudňujúce vlastnosti. /napr. eukalyptus, myrha, mäta pieporná atď./. Použitím vonných olejov sa môže spodný filter prístroja sfarbiť, čo však nemá vplyv na jeho účinnosť.

*konverzný kurz 1€ = 30.1260 SKK